Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeżanki z medalami w Mediolanie

Wspaniale zaprezentowany się dwie kołobrzeskie szkoły tańca w Międzynarodowym Konkursie Tańca On Line w Mediolanie "Grand Prix Di Natale", który odbył się 21 grudnia. Srebrny medal w kategorii taniec klasyczny zdobyła klasa 2 z International Dance Academy w składzie: Julia Giec, Zuzanna Mieczkowska, Marysia Pasternak, Amelia Żytko, Zosia Leszczyńska, Magda Malawska, Nikola Szymańska, Lilianna Łęska i Antosia Mieczakowska za wykonanie "Polki" - choreografia i przygotowanie Iwona Vetter oraz Maksim Yasiński.

Natomiast wśród solistek tańca współczesnego, srebro w kategorii do 8 lat zdobyła Matylda Wachowska ze Swan Dance, a w kategorii do lat 16 - brąz wywalczyła Weronika Lesiak, również reprezentująca Swan Dance. Obie młode tancerki na co dzień trenują pod okiem Marty Herbowskiej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama