Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Weronika Włodarczyk - I miejsce w Nowym Jorku!

Mieszkanka Zieleniewa-Kołobrzeg Weronika Włodarczyk - studentka roku dyplomowego (licencjat) Wydziału Wokalnego Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie śpiewu solowego dr hab. Sylwii Burnickiej-Kalischewskiej, prof. AS zdobyła pierwsze miejsce w kategorii wokalnej Międzynarodowego Konkursu NEW YORK VICTORY INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION, który odbywał się w formule online. Weronika przedstawiła do oceny trzy utwory: "Małgorzatę przy kołowrotku" Franza Schuberta, arię Berty "Il vecchiotto cerca moglie" Gioacchino Rossiniego z opery "Cyrulik sewilski" oraz arię Marii "Schlösser die im Monde liegen" z operetki Paula Lincke "Frau Luna". Podczas nagrań Weronice akompaniowała przy fortepianie mgr Elena Swiridenko.

Gratulujemy!
fot. SBK

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama