Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W podziękowaniu za udany sezon współpracy, Polskie Centrum Spa zorganizowało spotkanie z Marią Czubaszek, która – jeśli chodzi o pisanie – żadnej pracy się nie boi.


Maria Czubaszek to poetka, pisarka, satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka. Licznie zabrani w Hotelu Aquarius Spa goście, w szczególności pracownicy hoteli i obiektów wspierających działalność Fundacji Kołobrzeg Polskie Centrum Spa, wiele sobie obiecywali po tym spotkaniu - i jak wynika z kuluarowych rozmów - nie zawiedli się. Podczas blisko dwu godzinnego spotkania Pani Maria Czubaszek dała się poznać jako osoba czarująca, rozbrajająco „zdystansowana”, bezbłędnie ujawniająca ludzkie słabostki, przywary, na czele z własnymi.

 


Grape Fotografia

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama