Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wyjątkowy koncert kontrabasistów na molo

Na kołobrzeskim molo działo się już wiele, ale takiego koncertu jeszcze nie było. W czwartek o godzinie 19 na dolnym pokładzie molo obok kawiarni w ramach warsztatów "Kontrabasowe BASS BALTICA 2023" młodzi kontrabasiści zagrają mały koncert.

Warsztaty odbywają się w Koszalinie, ale młodzi artyści chcą wystąpić dla szerszej publiczności. Wykładowcami na warsztatach są : 
- dr hab. Joanna Krempeć-Kaczor – Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
- mgr Adam Kotula – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie oraz Państwowa Szkoła Muzyczna nr 4 w Warszawie
-  Błażej Babij – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz w Koszalinie

Zapraszamy wszystkich chętnych. Przypominamy, że z kartą mieszkańca wejście na molo jest bezpłatne.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama