Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kontrabasiści zagrali na molo [foto]

Wczorajszy zapowiadany przez nas koncert został bardzo pozytywnie odebrany przez zgromadzonych turystów i mieszkańców na molo. W ramach warsztatów "Kontrabasowe BASS BALTICA 2023" młodzi kontrabasiści zagrali 3 małe koncerty w trzech różnych miejscach na molo. Smaku dodawało zachodzące słońce.
Muzycy wystąpili w składzie:
Kwartet 1
Ignacy Barcz
Oskar Woźniak
Franek Myśliński
Leon Pruśniewicz

Kwartet 2
Tymek Murawski
Mikołaj Kabaczuk
Marcel Kowalewski
Jurek Rudnicki

Kwartet 3
Franek Figiel
Konstanty Haweryluk
Antoni Krauze
Kamen Iliev-Cygan

Zagrali między innymi: Wiązankę utworów z Musicalu West Side Story, tematy z filmów Gwiezdne Wojny i inne. Odbiór przez słuchaczy był bardzo pozytywny, ludzie z przyjemnością zatrzymywali się i słuchali.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama