Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W katedrze królowały organy [wideo]

Podczas przedostatniego koncertu w ramach XXIII Międzynarodowego Festiwalu "Muzyka w Katedrze", przed kołobrzeską publicznością wystąpiła Mirosława Cieślak, polska organistka, klawesynistka, klawikordzistka i dyrygentka, mieszkającą obecnie w Niemczech. Jest absolwentką klasy organów prof. J. Gembalskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. W tym roku było to jedyny pełny koncert organowy. Artystka wybrała ciekawy przekrój kompozycji, kompozytorów i epok, od Bacha przez Mendelsohna, po Gigouta. Nie zabrakło także muzyki polskiej.

Koncert finałowy odbędzie się 24 sierpnia o godz. 20.30. Wystąpi Łukasz Kuropaczewski – gitara, a także Orkiestra Świętego Marcina.



reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama