Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gala Kultury w RCK, na deser Grzegorz Turnau

W Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta odbyła się coroczna Gala Kultury, która jest nie tylko świętem kultury, ale także okazją do podsumowań tego, co w mijającym powoli roku wydarzyło się w kołobrzeskiej kulturze.

W 2023 roku RCK zrealizowało 337 wydarzeń, w tym 110 koncertów, 55 spektakli, 7 festiwali, 9 wystaw, a także wyemitowano 49 filmów. Oczywiście, działalności, o której tu mowa, towarzyszą spotkania, warsztaty czy inne działa, związane również z obsługą nieprofesjonalnego ruchu twórczego. Z kolei w Laboratorium Kultury "Adebar" odbyło się 76 wydarzeń: koncertów, spotkań czy warsztatów.

Na deser, przed kołobrzeską publicznością wystąpił Grzegorz Turnau.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama