Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bajkowy spektakl w Regionalnym Centrum Kultury [foto]

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zamieniło się w krainę najpiękniejszych bajek, a sprawcą tego było Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor, które przygotowało niezwykły spektakl pt. „Świat bajek”.

„Świat bajek” to widowisko taneczne, które zabrało dzieci i dorosłych w podróż do czasów beztroskiej radości, odkryło niezwykły świat ponadczasowych bajek i muzycznych hitów.

Najpopularniejsze bajki wytwórni filmowych Pixar i Disney w pięknej tanecznej odsłonie zaprezentowali tancerze kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS oraz ich goście: Oliwia Derewońko, Wiktoria Krzesińska, Łucja Baras wokalistki Studia Wokalnego Mayol, Jaśmina Wenta i Marcel Górski wokaliści Sekcji Muzycznej OPP oraz Weronika Lesiak solistka Szkoły Tańca Swan Dance. W finałowej scenie zaprezentowało się blisko 100 młodych kołobrzeskich artystów.

Spektakl w reżyserii Pauliny Harris okazał się ogromnym sukcesem, czego dowodem była żywo reagująca publiczność oraz wspaniałe recenzje. Choreografią zajęli się trenerzy Szkoły Tańca VSDS Magdalena Sokołowska, Hanna Maciejewska oraz Paulina Harris.

W związku z ogromnym zainteresowaniem spektakl „Świat bajek” został wystawiony na deskach RCK, aż 4 razy. Warto zaznaczyć, że każdy pokaz oglądał komplet widowni.
Projekt dofinansowany był ze środków budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg.

Autorem zdjęć jest Paweł Krycha Krysiński.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama