Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W hotelu "Aquarius" odbywa się specjalna konferencja zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.
Niemal rok temu, w "Aquariusie" odbył się pokaz sukien z kolekcji firmy Feema i Macieja Zienia, a także pokaz ręcznie wykonywanej biżuterii. W rolę modelek wcieliły się m.in. uczestniczki warsztatów terapii zajęciowej oraz uczennice (zobacz). Dziś w holu hotelu otwarta została wystawa, na której prezentowane są fotografie Roberta i Katarzyny Gauer, wykonane w ramach sesji zdjęciowej. Obok tego, można zobaczyć, jak bardzo złożona to była sesja. Uwiecznił ją Krzysztof Warzocha. Otwarcie tej wystawy zainaugurowało konferencja zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kołobrzegu, pt. "Jak cię widzą, tak cię piszą".

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama