menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Kacper Sikora zwycięzcą programu "Mam Talent"

Pochodzący z Dźwirzyna i występujący w Kołobrzegu, w Klubie Garnizonowym, Kacper Sikora, został wybrany przez telewidzów na zwycięzcę programu w TVN.


Prze występem w programie "Mam Talent", Kacper Sikora śpiewał z pasji, znany był m.in. z Kołobrzegu jako wokalista Klubu Garnizonowego, kierowanego przez Mariana Oszmańca. Jego występ w programie TVN nie był zaskoczeniem, ale kolejne recenzje piosenek w jego wykonaniu i płynne przechodzenie do kolejnych edycji, przysparzało mu nowych fanów, zaskoczonych jego talentem. W finale, Sikora wykonał utwór "Enjoy the Silence" grupy Depeche Mode i wygrał IV edycję "Mam Talent". Gratulujemy.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.