Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, jasełka, mechanikUczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych przygotowali niezwykłe jasełka dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego Nr 6.


Uczniowie z klas szkoły zawodowej oraz gimnazjum i szkoły zawodowej Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zespole Szkół Mechanicznych pod opieką Magdaleny Barna i pani Angeliki Nowak, wystawili jasełka pod tytułem "Wszystkie Narody Witają Jezusa", w których pojawiły się postacie Matki Boskiej, Józefa, Aniołów, pasterzy, Trzech Króli oraz Japonka, Chińczyk, Arab, Hinduska, Afrykanin, Eskimoska, Indianka oraz Polska. Wszystkie narody witały narodzenie Jezusa składając mu dary i życzenia.  Dzieci z przedszkola były bardzo zadowolone z występu oraz z dużym zainteresowaniem przypatrywały się aktorom z "Mechanika".

informacje kołobrzeg, jasełka, mechanik

informacje kołobrzeg, jasełka, mechanik

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama