Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, jasełka, kolędy, dzieciOkres po Bożym Narodzeniu to szczególny czas jasełek. Od dziś w Klubie Garnizonowym tra VII przegląd pt. "Idą kolędnicy". Wystąpi ponad 500 dzieci.


W sali dawnego kina "Piast" do czwartku potrwa przegląd jasełek. Organizatorami są: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kołobrzegu, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy "Okruszek" i Klub wojskowy przy JW 2117 w Kołobrzegu. Jak mówią organizatorzy, celem przeglądu jest możliwość artystycznego opowiedzenia przez dzieci historii Bożego Narodzenia, wspólna modlitwa i śpiewanie kolęd, kultywowanie polskiej tradycji i integracja środowisk twórczych powiatu kołobrzeskiego. W przeglądzie uczestniczą szkoły podstawowe i gimnazja z całego powiatu. W jury zasiada m.in. Jadwiga Maj oraz ksiądz komandor podporucznik Witold Kosiński, proboszcz Parafii św. Macieja w Kołobrzegu.

 

informacje kołobrzeg, jasełka, kolędy, dzieci

informacje kołobrzeg, jasełka, kolędy, dzieci

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama