menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Eudete & Przeom - Dawaj Dalej! (video)

informacje kołobrzeg, rap, eudete, przeom"Qvadrat Studio" prezentuje długo zapowiadany klip. Jest on materiałem promocyjnym powstającej płyty pt. "Pod Lodem", na którą bitów udzielił Piero Beatmaker.


Kolejna kołobrzeska produkcja, tym razem od Eudete z Qvadrat Studio przy Unii Lubelskiej. Klip ten promuje nadchodzący materiał, na który bity zgodził się udostępnić Piero Beatmaker, znany twórca z naszego kraju, na którego produkcjach nagrywały takie składy jak Firma, Szajka, DDk, Fu,Kali, Uliczny Sentyment, a teraz także Eudete z naszego małego Kołobrzegu. Płyta składać się będzie 20 utworów, z czego 15 będzie na podkładach właśnie tego wykonawcy.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.