Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, karaoke, bitwa, koncert, pomoc, rckW niedzielnej "Bitwie na karaoke" wygrali nauczyciele. Tuż za nimi uplasowali się dziennikarze. Dla Natalii udało się zebrać ponad 6 tysięcy złotych.


Kołobrzeg zagrał dla Natalii Zawady. Potrzebuje ona pieniędzy do walki z ciężką chorobą. Niestety, nie jest to łatwe, dlatego do zbiórki przyłączyli się mieszkańcy. Dzięki inicjatywie znanym wszystkim Artura Semprucha oraz Elżbiety Downarowicz, przy znacznym wsparciu Regionalnego Centrum Kultury i innych miejskich instytucji, udało się zorganizować koncert charytatywny. Idea została oparta na karaoke.Branżowe drużyny m.in. strażaków, fryzjerek, pracowników Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego, stanęły na scenie śpiewając wybrane utwory gwiazd. Atmosfera w Hali Milenium była wspaniała. Na scenie obok znanych osób, nie zabrakło gwiazd, jak chociażby Thomasa Grotto z "X-Factor". W jury zasiadał m.in. Jerzy Wolski, z-ca prezydent miasta ds. społecznych. Bitwę ostatecznie wygrali nauczyciele z ZSO im. Mikołaja Kopernika i ZS im. Henryka Sienkiewicza. Na drugiej pozycji uplasowała się ekipa dziennikarzy.

Najważniejsze, że dla Natalii udało się zebrać ponad 6 tysięcy złotych. Jeśli komuś nie udało się przybyć na niedzielny koncert, może obejrzeć video lub fotogalerię autorstwa Kacpra Pajora. Natalii można również przekazać 1 procent.

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok. 1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe 12 1160 2202 0000 0001 4668 2533
Nr konta na wpłaty EURO 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 z dopiskiem: Natalia Zawadareklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama