Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, muzeum, zdjęcia, wiśniewskiMuzeum Oręża Polskie publicznie pochwaliło się dziś historycznymi zdjęciami, które wykonał Władysław Wiśniewski. Widać batardeau, pochody, kino, piekarnię...


Dorota Fyda przekazała bogate archiwum po swoim wujku Władysławie Wiśniewskim. Dużą część zbiorów tego fotografa jest już w posiadaniu Muzeum Oręża Polskiego - teraz został on znacznie wzbogacony. Na zdjęciach jest batardeau, Morskie Oko, pochody partyjne, 1-majowe, a nawet rajd motocyklowy po zniszczonym Kołobrzegu.

 


R E K L A M A


 

Dyrektor muzeum, Paweł Pawłowski, poinformował również, że przekazano mu także dokumenty dotyczące samego Władysława Wiśniewskiego, pierwszego kołobrzeskiego fotografa.

 

informacje kołobrzeg, muzeum, zdjęcia, wiśniewski

informacje kołobrzeg, muzeum, zdjęcia, wiśniewski

informacje kołobrzeg, muzeum, zdjęcia, wiśniewskiFot. W. Wiśniewski z arch. Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama