menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Majowy Reggae Blok w RCK (foto)

informacje kołobrzeg, reggae, rck, jamal, koncertNa scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta odbył się majowy blok reggae, którego gwiazdą był Jamal. Brzydka pogoda nie była przeszkodą.


Od godz. 17 licznie przybyła publiczność bawiła się przy brzmieniach grupy Świadomość i Magnificent Muttley. Ok. 19:30 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru - zespół Jamal, który od razu pobudził wszystkich do zabawy. Usłyszeć mogliśmy takie hity jak "Defto", "Pull Up", czy też "PoliceMan", którego głośno domagała się kołobrzeska publiczność już od pierwszych minut koncertu.

Fot. Kacper Pajor


 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.