Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pegaz, kultury, nagroda, powiat7 osób, jeden zespół i Klub Sztuki Ludowej - to nominowani do nagrody kołobrzeskiego Pegaza Kultury. Kto go otrzyma? Tego dowiemy się już 19 maja.


Kacper Sikora, Magdalena Gauer, Wojciech Czaplewski? A może ktoś inny otrzyma statuetkę Pegaza? Kapituła Dziennikarzy już wie, a mieszkańcy i sami zainteresowani muszą poczekać jeszcze tydzień, do Majowych Spotkań z Kulturą. To właśnie podczas sobotniej gali, starosta Tomasz Tamborski wręczy statuetki nominowanym w dwóch kategoriach: twórca i animator kultury. Kandydatury zgłaszali mieszkańcy, organizacje pozarządowe, jak i sami dziennikarze. Oto alfabetyczna lista nominowanych w kategoriach:

Twórca Kultury:
- "Cisza jak ta",
- Magdalena Gauer,
- Dariusz Kaleta,
- Renata Włodarczyk.

Animator Kultury:
- Wojciech Czaplewski,
- Elżbieta Kamińska,
- Klub Miłośników Sztuki Ludowej "Pętelka",
- Kacper Sikora,
- Waleria Żuławnik.

Podczas gali kultury, wystąpi Marcin Wyrostek 7 Tango Corazon Quintet. Impreza już w sobotę o godz. 19 w Regionalnym Centrum Kultury. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku Pegazy trafiły do Jerzego Ściesińskiego i orkiestry "Morka".

 

informacje kołobrzeg, pegaz, kultury, nagroda, powiat

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama