menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Festiwal Tańca udany dla kołobrzeżan (foto)

informacje kołobrzeg, taniec, kolobrzezanie, sukcesyW "Koperniku" odbył się I Ogólnopolski Przegląd Tańca Nowoczesnego, którego organizatorem było Studio Tańca Pasja. Kołobrzeżanie odnieśli sukcesy.


Wśród najmłodszych tancerzy zwyciężyła grupa Dance Kids ze Studia Tańca Pasja Roberta Rowińskiego. Tuż za nimi uplasowała się grupa VSDS Bounce prowadzona przez Małgorzatę Grotto. Trzecie miejsce ex aequo zajęły grupy Akcencik oraz K-PAX.

W kategorii 11-15 lat pierwsze miejsce zajęła grupa Reaktywacja I - Nemesis prowadzona przez Agnieszkę Kucak. Drugie miejsce zajęli tancerze z Flesz Dance II, a na najniższym stopniu podium stanęli VSDS 3Styles.

W najstarszej kategorii wiekowej, 16+, bezkonkurencyjni okazali się kołobrzescy tancerze z VSDS Yo Mama, prowadzeni przez Paulinę Gil. Drugie miejsce zajęła grupa EFEKT z Koszalina, a trzecie ex aequo Respect Crew oraz FTN Crew (obaj z FTN Koszalin).

- To piękny start. Pasja działa niespełna od roku (dokładnie od września 2011), a już udało nam się zorganizować taka imprezę - powiedziała po przeglądzie Wioleta Wojciechowicz ze Studia Tańca Pasja. Dodała też, że planowane są kolejne edycje  - być może jeszcze w tym roku, a na pewno w następnym.

Kacper PajorDodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.