Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sensacja, festiwal, rckSzumnie zapowiadany kołobrzeski festiwal filmowy, jak na razie musi mocno przecierać szlaki. Gwiazdy, statuetki, kamery, to nie wszystko...


Przejść się po czerwonym dywanie chciałby niejeden. W czwartek miał do tego okazję, właśnie podczas festiwalu, każdy, kto tylko chciał. I to dosłownie. Przyjazd znanych gwiazd do Kołobrzegu, w tym szczególnie jednej przez duże "G", jak Stanisław Mikulski, stał się od razu kanwą do snucia opowieści o wielkim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i jego ponownej organizacji. Podczas gali w Regionalnym Centrum Kultury, rozdano m.in. statuetki w kształcie kołobrzeskiej latarni morskiej "Latarnik".

Zwycięzcy plebiscytu na najlepszy polski film sensacyjny:

- 1 miejsce zajął film "Psy" Władysława Pasikowskiego
- 2 miejsce zajął film "Wielki Szu" Sylwestra Chęcińskiego
- 3 miejsce zajął film "Pitbul" Patryka Vegi
- 4 miejsce zajął film "Sara" Macieja ŚlesickiegoFot. Kacper Pajor

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama