menu

Nagroda dla biblioteki

bibliotekaMiejska Biblioteka Publiczna imienia Galla Anonima w Kołobrzegu zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie pod tytułem "Gmina na fali", organizowanym przez Szczeciński Park Naukowo Techniczny. Jurorzy docenili kołobrzeski projekt cyfrowej biblioteki. Jak przyznają pracownicy biblioteki, oni też idą z duchem postępu i starają się wykorzystywać internet w popularyzacji czytelnictwa, a szczególnie publikacji o charakterze regionalnym. Aby posiadać dostęp do takich pozycji, wystarczy mieć komputer podłączony do internetu. Obecnie w cyfrowej bibliotece znajduje się 10 pozycji. Liczba książek ma jednak regularnie wzrastać. Więcej na www.biblioteka.kolobrzeg.pl

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.