menu

Wystawa morska w MOSiR

wystawa morskaBogusława Sołtys, wychowawczyni w Internacie Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy, przeprowadziła zajęcia plastyczne dla młodzieży. Ich efektem jest wystawa otwarta w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na ekspozycji na 1 piętrze MOSiR-u znalazło się zaledwie 14 dzieł spośród niemal 200. Przedstawiają tematyką morską, zasadniczo skupiając się na statkach, zwłaszcza dawnych żaglowcach.
- Nie jesteśmy ośrodkiem kultury - mówi Andrzej Bejnarowicz, dyrektor MOSiR. - Udało nam się spopularyzować naszą małą galerię i cieszę się, że tym razem służy młodym i utalentowanym ludziom.
Z zapowiedzi dyrektora Bejnarowicza wynika, że kolejną wystawą będzie zbiór fotografii autorstwa Jerzego Patana.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.