menu

Recital Leszka Czajkowskiego

Leszek CzajkowskiW kawiarni "Adabar" Katolicka Inicjatywa Kulturalna zorganizowała interesujący recital Leszka Czajkowskiego. Przyczynkiem do patriotycznego spotkania była między innymi zbliżająca się 28 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Wiersze podczas recitalu recytował Wojciech Czaplewski.
Leszek Czajkowski to znany piosenkarz, poeta i kompozytor. Nazywany jest "bardem polskiej prawicy. W swojej twórczości nawiązuje między innymi do Jacka Kaczmarskiego.

Posłuchaj fragmentu recitalu:
{mp3}sound1/czajkowski{/mp3}

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.