Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, twierdza,batalionFerie przechodzą do historii, ale wiele atrakcji dla dzieci miało wiele wspólnego z historią. W Batalionie Remontowym można było zobaczyć Twierdzę Kołobrzeg.


Dzięki uprzejmości pułkownika Pawła Prządki, dowódcy 8 Batalionu Remontowego, Towarzystwo Opieki nad Zabytkami udostępniło do zwiedzenia wystawę posterową o historii kołobrzeskiej twierdzy. Przeprowadzono wykłady historyczne dla żołnierzy i dzieci, podczas których omawiana została wojskowa historia miasta nad Parsętą. W ramach spotkań z historią, chorąży Sławek Chałupniczak przygotował także pokaz zabytkowej broni, który cieszył się bardzo dużą popularnością.

Z 8 Batalionu Remontowego wystawa o Twierdzy Kołobrzeg trafi do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

informacje kołobrzeg, twierdza,batalion

informacje kołobrzeg, twierdza,batalion

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama