Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, twierdza,historiaPrzez 2 tygodnie bezpłatnie można oglądać wystawę posterową o Twierdzy Kołobrzeg w Muzeum Oręża Polskiego. W niedzielę odbył się wernisaż.


Wystawa jest dostępna w Kamienicy Kupieckiej przy ul. E. Gierczak do niedzieli 30 marca. Na 20 planszach przedstawiono historię Twierdzy Kołobrzeg od okresu późnego średniowiecza do Zaślubin Polski z Morzem 18 marca 1945 roku. Zaprezentowano na wystawie wiele map, ilustracji i zdjęć z epoki. Autorami wystawy są: Robert Dziemba i Tomasz Łowkiewicz, a autorem projektu graficznego - Sławomir Chałupniczak. Na wernisażu obecni byli kombatanci, pionierzy oraz uczestnicy Rajdu Zaślubin. Projekt powstał dzięki dotacji z Województwa Zachodniopomorskiego i dzięki współpracy z Urzędem Miasta Kołobrzeg.

 

informacje kołobrzeg, twierdza,historia

informacje kołobrzeg, twierdza,historia

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama