Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, bazylika,koncertKołobrzeg przyłączył się do uroczystości kanonizacyjnych dwóch wielkich papieży. Z tej właśnie okazji, w Bazylice Mariackiej odbył się specjalny koncert.


Koncert dedykowany został polskiemu papieżowi Janowi Pawłowi II w przededniu jego kanonizacji. Z tej okazji, do Kołobrzegu zaproszono góralski zespół "Hora". W kołobrzeskiej bazylice, muzyki ludowej, tradycyjnej i współczesnej, wysłuchało kilkaset osób, pamiętając jednocześnie o dwóch papieżach, w tym papież Polaku, który już dziś zostanie ogłoszony świętym. Koncert zorganizowała Katolicka Inicjatywa Kulturalna przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu.

 

informacje kołobrzeg, bazylika,koncert

informacje kołobrzeg, bazylika,koncert

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama