Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, nadzieja,kaczmarski18 wykonawców zgłosiło się na przesłuchania konkursowe w ramach Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego. Na czele jury stanął Jan Poprawa.


Olsztyn, Warszawa, Lublin czy Zamość - to tylko niektóre miasta, których przedstawiciele stawili się w Kołobrzegu na 11 "Nadziei". Przeważali soliści, ale nie zabrakło zespołów. W repertuarze każdy miał do wykonania dwa utwory: Jacka Kaczmarskiego i własny. Jednakże to interpretacja twórczości barda ma największy wpływ na to, kto wygra konkurs. Przesłuchania nadaliśmy na naszym portalu na żywo.

I miejsce: Agata Grześkiewicz z Olsztyna
II miejsce: Monika Parczyńska ze Strzeszkowic Dużych
III miejsce: Kacper Gontar z Warszawy

Wyróżnienie:
Ewa Garbuz z Zamościa
Patrycja Zisch z Bolesławia
Paweł Wójcik

Nagroda Publiczności i Polonii Niemieckiej - Patrycja Zisch

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama