Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, jazz,rck,festiwalPrzesłuchaniami konkursowymi rozpoczął się festiwal jazzowy w Kołobrzegu. Wieczorem na scenie plenerowej RCK odbył się koncert inauguracyjny.
Festiwal odbywa się w Kołobrzegu już po raz piąty, a więc obchodzi w tym roku swój mały jubileusz. Za nami pierwsze przesłuchania konkursowe, a dzisiaj od godziny 13.00 będą trwały kolejne. Wczoraj, przed kołobrzeską publicznością wystąpił Artur Dutkiewicz Trio "Prana" oraz Big Ban Uniwersytetu Zielonogórskiego pod dyrekcją Jerzego Szymaniuka.

Dziś o godz. 19.00 na scenie plenerowej RCK kolejne koncerty. Wystąpi MaBaSo TRIO w składzie: Bernard Maseli - wibrafon elektryczny, Michał Barański - gitara basowa, Daniel "Dano" Soltis (Słowacja) - perkusja, perkusjonalia oraz Maria Sadowska "Jazz na Ulicach".

W niedzielę o godz. 19.00 na scenie plenerowej RCK odbędzie się Koncert Laureatów V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Jazzowej RCK PRO JAZZ, wystąpi również Krzysztof Herdzin Trio oraz MIKROMUSIC.

informacje kołobrzeg, jazz,rck,festiwal

informacje kołobrzeg, jazz,rck,festiwal

informacje kołobrzeg, jazz,rck,festiwal

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama