menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Atrakcje w dzień otwartych drzwi w RCK

Sobota była dniem, kiedy Regionalne Centrum Kultury nie miało żadnych tajemnic dla tych, którzy postanowili je odwiedzić. Były pokazy, konkursy i koncerty.


Dzień otwartych drzwi w RCK był sobotnią atrakcją w Kołobrzegu. Przez 4 godziny mieszkańcy i turyści mogli nie tylko zwiedzić każdy zakątek centrum kultury, ale także posłuchać dobrej muzyki, zobaczyć jak działa jedyne w mieście kino 3D, czy też uczestniczyć w konkursie malarskim. Przed gośćmi RCK wystąpiła Kapela Solna, tirlitonki, Vigor czy Thomas Grotto. Bezpłatnie funkcjonowała kawiarenka internetowa, a hitem dnia było losowanie karty wstępu VIP na wszystkie imprezy organizowane przez RCK do końca 2010 roku.

Zainteresowanie dniami otwartych drzwi było bardzo duże. Dziś jednak jedne drzwi były zamknięte: te prowadzące do sekretariatu i m.in. gabinetu dyrektora Tadeusza Kielara. A byli tacy, którzy żałowali, że tak ważne pomieszczenia nie zostały udostępnione do zwiedzania i musieli pocałować klamkę.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.