Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Najlepsza nadmorska lokalizacja na twój biznes, zacznij już w tym sezonie wakacyjnym

Lokale usługowe przy głównej promenadzie Ustronia Morskiego!

Boulevard Ustronie Morskie to jedna z najciekawszych inwestycji nad polskim morzem. Minimalistyczny architektonicznie obiekt z apartamentami wakacyjnymi jest uwielbiany przez turystów i instagramowym miejscem na mapie turystycznej Polski. O wyjątkowości inwestycji świadczy przede wszystkim jej lokalizacja – budynki znajdują się „na klifie” nad samym morzem i przy licznie uczęszczanej głównej promenadzie Ustronia Morskiego.

Wszystkie lokale mają wejście bezpośrednio z promenady i są doskonałymi przestrzeniami do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub gastronomicznej. Część oferowanych lokali można wynająć wraz z ogródkiem.

Przy promenadzie równolegle poprowadzona jest trasa rowerowa Velo Baltica biegnąca wzdłuż wybrzeża. Wszystkie lokale w ofercie to idealne miejsce na przystanek, podczas którego można skorzystać z oferowanych przez Twój lokal usług.

Śpiesz się – zostały ostatnie lokale o powierzchniach 42 m2 - 60 m2 do własnej aranżacji.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu +48 691 060 613 w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Poniżej link do strony z rzutami dostępnych lokali.
https://www.zdrojowainvest.pl/lokale-uslugowe/lokale-uslugowe-ustronie-morskie.html

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama