Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Mazowiecka Park – czyli przepis na idealne miejsce do życia

W rankingach TO10 najlepszych miejsc do życia z reguły wybór pada na duże miasta w Polsce i na świecie. A gdyby tak nie szukać daleko, globalnie i stworzyć miejsce idealne do życia na rynku lokalnym? Taki cel postawiła sobie firma ABADES, od 15 lat realizująca inwestycje deweloperskie na terenie Kołobrzegu, miasta, które współwłaściciele znają od urodzenia, tutaj wychowali się, mieszkają z rodzinami i realizują się zawodowo.

Wsłuchując się w opinie i potrzeby klientów należy dołożyć wszelkich starań tworząc idealne miejsce do życia. Odnaleźć wszystkie niezbędne składniki. Odpowiedzieć na szereg pytań.

Co jest ważne przy wyborze mieszkania? Cisza, spokój, a jednocześnie niewielka odległość od centrum miasta i jego atrakcji? Spacery wśród zieleni i natury? Podwórko, gdzie dzieci same mogą bezpiecznie bawić się jak za dawnych lat, jednocześnie mając blisko do przedszkoli, żłobków czy szkół. Przyjazne miejsca dla rodziców i seniorów do wspólnych rozmów czy odpoczynku?

Wygoda i pęd życia spowodowały zmianę priorytetów w wyborze miejsca zamieszkania rodzin. Chcemy lub musimy mieć szybszy i większy dostęp do darów miasta, opieki zdrowotnej, różnorodności dyskontów czy możliwości spontanicznych wyskoków do kina, teatru, pubu, na siłownię czy basen. A sam budynek i mieszkanie? Nowoczesna i tradycyjna za razem architektura, z przemyślanym układem mieszkań?

Dzięki stałemu zespołowi profesjonalistów dopracowujących najmniejszy szczegół, powstał przepis na idealne miejsce do życia.

Pierwszy składnik to dogodna lokalizacja. To bliskość Centrum, ale z daleka od zgiełku miasta. Sklepy, szkoły, parki, gabinety lekarskie, optymalna komunikacja – wszystko w zasięgu ręki. Nie bez przyczyny została wybrana lokalizacja w tej części Kołobrzegu.

Kolejnym składnikiem idealnego miejsca do życia jest wyjątkowa architektura. Podczas prac projektowych przeprowadzonych z ogromną pieczołowitością, jednej z najstarszych na rynku pracowni architektonicznych RDZ-A, powstała specjalna forma i konstrukcja budynków Mazowiecka Park, nawiązująca do historycznej architektury przełomu XIX – XX wieku, wzorująca się na kołobrzeskich „czerwonych koszarach”. Nierozłącznie w połączeniu z funkcjonalnością. Projekt ten sentymentalnie przenieść ma nas do czasów bezpiecznego osiedla mieszkaniowego, gdzie sąsiedzi znają się i wspólnie spędzają czas, nie izolując się w domach.

Mazowiecka Park, to park w samym sercu osiedla, gdzie wsłuchamy się w śpiew ptaków, czy szum fontanny. Zielony dziedziniec jest ogromnym atutem, wzorowanym na magii tajemniczego ogrodu, który był inspiracją do stworzenia kameralnych miejsc w stylu własnego przydomowego ogródka, dynamicznego i bezpiecznego placu zabaw dla dzieci małych jak i starszych oraz terenu rekreacyjnego dla rodziców czy seniorów. To miejsce wspólnych spotkań z sąsiadami lub znajomymi. To ławka, na której siadając, możemy pobyć w swoim, bądź sąsiada towarzystwie. Podzielić się osiągnięciami naszych pociech, po sąsiedzku pomóc w opiece nad nimi, ponarzekać lub podzielić się optymizmem, porozmawiać o radościach i smutkach codziennego życia. Razem odpocząć lub pobawić się korzystając z uroków wspólnego Parku, kończąc tym m. in. 2-letnią pandemiczną izolację.

Z osiedlowego Parku wchodzimy do swoich „czterech kątów”. I tak, kolejnym składnikiem idealnego miejsca do życia są lokale mieszkalne, które powinny być dopasowane do wszelkich potrzeb swoich użytkowników. Tutaj postawiono na funkcjonalność mieszkań dostosowanych do potrzeb rynku. Dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania od 47 do 115 m2, każde z dużym balkonem, schowkiem czy komórką oraz miejscem parkingowym przystosowano na miarę przyszłych lokatorów. Wszędzie zadbano o wysoki standard wykończenia. Nowoczesny design części wspólnych budynków uzupełniają eleganckie kolory bieli, czerni, drewna i miedzi.

Niewątpliwym udogodnieniem dla mieszkańców Mazowiecka Park są lokale usługowe na terenie inwestycji. To pozwala na miejscu zrealizować wiele potrzeb z zakresu aranżacji i wyposażenia swojego nowego M, zadbać o urodę i zrelaksować się po całym dniu w gabinecie SPA oraz spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi w restauracji. „Zdecydowaliśmy się na wybór tego miejsca na lokalizację naszego salonu, ponieważ urzekła nas wizja inwestora dotycząca tej przestrzeni. Miejsca wyjątkowego na mapie Kołobrzegu. Miejsca cechującego się jakością, szlachetnością, dbałością o szczegóły” – podsumowują właściciele DECODOMO.

    Powstały według planu stworzenia miejsca, w którym „sami chcielibyśmy mieszkać”, przepis na idealne miejsce do życia – istnieje. To wyjątkowe osiedle mieszkalne Mazowiecka Park.

Biuro Sprzedaży Mazowiecka Park, ul. Mazowiecka 4A/1, Kołobrzeg
sprzedaz@mazowieckapark.pl
www.mazowieckapark.pl

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama