Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Fala akustyczna STORZ  - promocja do końca czerwca

SKANPOL SPA w Kołobrzegu zaprasza do skorzystania z oferty specjalnej na zabiegi fali uderzeniowej (akustycznej) firmy STORZ. Teraz seria 10 zabiegów, tańsza nawet o 1 300 zł.

Fala akustyczna Storz Medical to skuteczna broń do walki z niechcianym cellulitem. Zabiegi te zaleca się także przy dolegliwościach bólowych, urazach, kontuzjach, zmianach zwyrodnieniowych stawów i zespołach bólowych kręgosłupa (dyskopatie). 

Zabieg powoduje rozluźnienie tkanki łącznej a w późniejszym etapie jej przebudowanie poprzez produkcję nowego kolagenu. Dlatego też całkowite efekty po serii zabiegów widoczne są po ok. 2-3 miesięcy od ostatniego zabiegu.

Najlepsze efekty daje daje seria zabiegów i połączenie z zabiegami ENDERMOLOGII, firmy Alliance LPG.

EFEKTY połączenia ENDERMOLOGII i FALI STORZ

•    Rozbicie OPORNEJ tkanki tłuszczowej
•    Wygładzenie skóry poprzez zredukowanie cellulitu
•    Zmniejszenie obwodów ciała
•    Ujędrnienie skóry
•    Odmłodzenie i wygładzenie skóry
•    Wymodelowanie sylwetki
•    Efekt bardziej długotrwały


Po więcej informacji na temat zabiegu fali uderzeniowej STORZ i Endermologii zapraszamy na stronę SKANPOL SPA: https://skanpolspa.pl/fala-uderzeniowa-medyczna-storz

Rezerwacja zabiegów i więcej informacji:
- tel. 94 711 29 21
- e-mail: spa@skanpolspa.pl

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama