Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Odetchnij w te wakacje - weekendowy obóz body and mind

Nowoczesny, komfortowy ośrodek nad samym brzegiem jeziora otoczony lasem, aktywności, które pomogą Ci wyciszyć ciało i umysł, a do tego doskonałe wyżywienie i niepowtarzalny klimat zaledwie dwie godziny jazdy samochodem od Kołobrzegu. Brzmi kusząco?


Obóz dla dorosłych Letni Chill 2022 to propozycja dla wszystkich osób, które chcą naładować baterie, łącząc relaks z aktywnym wypoczynkiem. Program przygotowany przez doświadczonych fizjoterapeutów i trenerów pozwoli nauczyć się skutecznych metod radzenia sobie ze stresem, poznać nowe formy aktywności, poprawić jakość snu a także zrozumieć, skąd się bierze ból i jak go unikać. Nie zabraknie także opcji dla osób, które potrzebują nieco więcej aktywności - będą mogły one wziąć udział m.in. w treningach funkcjonalnych, zajęciach z jogi nad brzegiem jeziora czy też warsztatach z jazdy na rolkach.

Aby ułatwić odcięcie się od stresów dnia codziennego, będzie można wziąć również udział w zajęciach kreatywnych, takich jak warsztaty Land-Art. Poza tym, nie zabraknie integracji przy wieczornym ognisku oraz relaksu w aquaparku znajdującego się na terenie obiektu.

Obóz odbywać się będzie w terminie 21-24.07 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, a więc niewiele ponad 2 godziny jazdy samochodem od Kołobrzegu. To miejsce to nie tylko gwarancja komfortowego pobytu w nowoczesnym obiekcie, ale też doskonałego wyżywienia, serwowanego trzy razy dziennie w formie bufetu. Cena udziału w obozie to jedyne 1200zł, niezależnie od wyboru pokoju (1 lub 2-osobowego).

Więcej informacji na temat obozu oraz zapisy możliwe są na stronie https://inspirowaniruchem.pl/letni-chill/

LETNI CHILL 2022
21-24.07.2022
COS OPO Wałcz
Cena: 1200zł
Dojazd: Własny
Pokoje: 1 lub 2-osobowe, wysoki standard, Wi-Fi, łazienka, TV
Wyżywienie: Pełne (śniadanie, obiad, kolacja), szwedzki stół
W programie m.in.:
- Warsztaty Body&Mind, Relaksacje Oddechowe,
- Nauka i doskonalenie jazdy na rolkach,
- Zajęcia Land-art,
- Trening Mobility,
- Warsztaty profilaktyki i autoterapii,
- Trening Funkcjonalny,
- Joga nad brzegiem jeziora,
Szkolenie „Jak szybko zasypiać i budzić się wyspanym”,
- Ognisko integracyjne.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama