Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nowa restauracja z widokiem na morze, którą warto odwiedzić

Niewiele jest takich miejsc, które łączą dobry smak, przyjemną atmosferę i najlepsze wspomnienia. A to wszystko przy zachodzącym słońcu i muzyce na żywo. Beach Bar Mango&Tango w Mrzeżynie to nie tylko bistro na plaży. To możliwość spróbowania czegoś wyjątkowego. Cała kwintesencja polskiego morza w jednym miejscu. Nie wierzysz? Sprawdź i odwiedź Mango&Tango.

Nowo powstały Beach Bar Mango&Tango w Mrzeżynie od samego początku zaprasza nas do odkrycia czegoś nowego. A możliwości jest wiele – to nie tylko szybkie przekąski na plaży. W Mango&Tango zjesz przygotowany przez kucharza posiłek, napijesz się kawy, a na deser skosztujesz chrupiącego gofra. Każda potrawa przygotowywana jest przez doświadczonego kucharza, który dba o każdy szczegół serwowanych dań. W menu znajdziemy zupę rybną, pieczonego łososia, krewetki, makarony, dania z kurczaka, burgery, a popisowym daniem firmy jest BOWL – czyli energetyzująca miska pełna zdrowia, serwowana z grillowanym kurczakiem lub krewetkami. Każde danie jest przygotowywany na bieżąco z najlepszych, świeżych składników.

Smaczny obiad to jedna z wielu możliwości, jakie czekają nas w Beach Barze Mango&Tango. Warto zapoznać się również z wachlarzem drinków, które możemy tam wypić. Je również przygotowują niezawodni barmani, którzy niemal z zamkniętymi oczami robią każdego drinka. Wybór jest naprawdę szeroki – znajdziemy tam nie tylko klasyki, ale również kompozycje własne. Warto spróbować firmowego MANGO oraz TANGO!

Każdego wieczoru w Mango&Tango możemy oglądać zachód słońca, słuchając przy tym muzyki na żywo. Wrażenia z pewnością niezapomniane. Tuż obok Beach Baru znajduje się prywatna plaża z leżakami, które umożliwią nam jeszcze większy relaks w tym niezwykłym miejscu.

Warto więc zajrzeć do Mango&Tango o każdej porze dnia. Kelnerzy zawsze służą pomocą przy wyborze dania czy drinka. Przyjdź i przekonaj się, że spędzisz tutaj czas w niezapomnianej atmosferze. Warto!

Lokal znajduje się na plaży przy zejściu nr 3 w Mrzeżynie - ulica Śliska (przy Hotelu Zalewski).
Więcej na Facebooku Mango&Tango (kliknij): https://www.facebook.com/mangotangomrzezynoreklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama