Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

strażacy,wrzosowoMszą w kościele Przemienienia Pańskiego rozpoczęła się uroczystość przekazania nowego wozu dla Ochotniczej Straży Pożarnej we Wrzosowie.


Ze świątyni, poczty sztandarowe i mieszkańcy przeszli do powstającej remizo-świetlicy, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Strażacy otrzymali wóz marki Mercedes. Koszt jego zakupu to niemal 850 tysięcy złotych. Dofinansowanie zewnętrzne to pół miliona złotych. Niestety, średni wóz ratowniczo-gaśniczy nie zaparkował dziś w nowej remizie, która nadal jest w budowie. Jak zaznaczał Jerzy Bartnik, wiceprezes Oddziału Wojewódzkiego ZOSP, zakup wozu dla OSP Wrzosowo to ważna i potrzebna inwestycja. Strażacy z Kołobrzegu na ten kraniec powiatu dojeżdżają w 20 minut, a bywa, pomoc musi dotrzeć natychmiast. Teraz będzie to możliwe, a takiego pojazdu strażakom z Wrzosowa można tylko zazdrościć.

 

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

strażacy,wrzosowo

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama