Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wypadek w Czerninie - 2 osoby ranneDo groźnie wyglądającego wypadku doszło w Czerninie. Jadący Daewoo Matizem ludzie mieli dużo szczęścia. Gdyby nie manewr audi, wszyscy mogli zginąć. Mieli dużo szczęścia.


Według relacji mężczyzny kierującego audi, z miejscowości Czernin wyjeżdżało daewoo. Matiz nadjeżdżał drogą podporządkowaną do drogi wojewódzkiej nr 163, ale według mężczyzny, nie dawało sygnału kierunkowskazem, on go przynajmniej nie widział, a w dodatku ruszyło na skrzyżowanie. Kierowcy został tylko manewr kierownicą, dzięki czemu jedynie ściął przód Matiza. Gdyby nie to, mogłoby dojść do tragedii. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne. Na drodze Kołobrzeg-Dygowo występują utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Czerninie - 2 osoby ranne
Wypadek w Czerninie - 2 osoby ranne
Wypadek w Czerninie - 2 osoby ranne
Wypadek w Czerninie - 2 osoby ranne

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama