Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Karambol w Czerninie, droga jest zamkniętaPisaliśmy rano o trudnych warunkach na drodze. Nie wszyscy kierowcy, pomimo mgły i śliskiej nawierzchni, zachowali szczególną ostrożność. To przyczyna karambolu w okolicy Czernina.


W okolicy Czernina prowadząca opla kobieta wpadła do rowu i uderzyła w drzewo. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Na czas akcji, zamknięto drogę. Jadący od strony Dygowa pojazd dostawczy nie wyhamował i wjechał w poprzedzającego go opla. Opel uderzył w drugiego opla, który wpadł do rowu, a opel uderzył jeszcze w stojącego forda. Jedna osoba została ciężko ranna, niektóre mają drobne urazy. Trwa akcja ratunkowa na drodze 163, która jest zamknięta.

Karambol w Czerninie, droga jest zamknięta
Karambol w Czerninie, droga jest zamknięta
Karambol w Czerninie, droga jest zamknięta
Karambol w Czerninie, droga jest zamknięta
Karambol w Czerninie, droga jest zamknięta

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama