Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ruszyła budowa parku rozrywkiW Pyszce ruszyły właśnie prace związane z budową rodzinnego parku rozrywki. Park ma powstać na terenie 32 hektarów a inwestorem jest właściciel hotelu "Leda".


Na tym terenie, graniczącym z rzeka Parsętą, ma powstać między innymi sztuczny zalew z plażą i kanałami, po których będzie można pływać łódkami. Znajdzie się tu również wioska Wikingów, a także place zabaw dla dzieci i karuzele. W dni, gdy nie będzie można się bawić na zewnątrz, dla dzieci zostanie udostępniona hala o powierzchni około 3 tysięcy metrów kwadratowych, gdzie znajdzie się szereg atrakcji. Według planów inwestora, park rozrywki na być oddany do użytku już w przyszłym roku, dokładnie 1 czerwca na Dzień Dziecka.

Ruszyła budowa parku rozrywki

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama