Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Z dniem 31 lipca b.r. Marek Zawadzki, wójt gminy Dygowo, rezygnuje z mandatu. Informację tę Zawadzki przekazał na absolutoryjnej sesji Rady Gminy Dygowo.


- Przyczyna jest osobista, zawodowa. Otrzymałem propozycję pracy najpierw za 2 lata w dużej firmie deweloperskiej na stanowisku menadżerskim. Sytuacja się zmieniła, kierowanie projektem inwestycyjnym Hanza Tower 2 lata nie będzie czekać. Ja już mam 53 lata i to czas na zmiany - zaskoczył słuchaczy i ściągnięte na sesję wybrane media. Wójt przepraszał tych, którzy mogli poczuć się zawiedzeni jego wyborem, ale jak powtarzał, taka sytuacja powtarza się raz w życiu. Deklarował, że nie zrywa kontaktów z Dygowem.

Powyższe oznacza, że na jesieni w gminie Dygowo odbędą się wybory na urząd wójta. Najpoważniejsi kandydaci to Grzegorz Starczyk i Artur Wasiewski.

Fot. archiwum

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama