Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tak będzie wyglądać Fun Park30 hektarów powierzchni, 2 restauracje, liczne punkty gastronomiczne, 9 tematycznych stref zabaw i największa w Polsce całoroczna hala zabaw. A to wszystko w gminie Dygowo.


W miejscowości Pyszka, kilka kilometrów od Kołobrzegu w kierunku Białogardu, powstaje jeden z największych parków rozrywki. Nie trzeba nikogo przekonywać, że to miejsce, jakiego nasze miasto i okoliczne miejscowości turystyczne bardzo potrzebują. Wiadomo już, jak będzie wyglądał obiekt. Jego mapa pojawiła się i zrobiła furorę. Część atrakcji będzie dostępna przez cały rok, część sezonowo. Będzie zakątek do organizacji imprez okolicznościowych i koncertów.

9 stref tematycznych również robi wrażenie. Oto część z nich: Wodny Świat, Ekstremalna Jazda, Z górki na pazurki, Zaczarowany Las, Sport i Rywalizacja, Maluszkowo, Wioska Wikingów i Park Linowy. Do dyspozycji gości będzie również całoroczna hala zabaw z kulkami, zjeżdżalniami, trampolinami i innymi atrakcjami oraz ogromny salon gier elektronicznych. Ale powstanie również zalew, po którym będzie można pływać kajakiem i sztuczna plaża. Inwestycja jest w trakcie realizacji.

Tak będzie wyglądać Fun Park

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama