Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wypadek ambulansu, kierowca cudem przeżyłW miejscowości Pyszka w gminie Dygowo doszło do wypadku z udziałem ambulansu transportowego jednej z prywatnych firm. Auto wypadł oz drogi i uderzyło w drzewo.


Kierowca jechał drogą 163 w kierunku Kołobrzegu. Podjeżdżając pod wzniesienie drogi, wypadł z jezdni, zjechał na pole i uderzył z dużą prędkością w drzewo. Cudem przeżył. Trudno uwierzyć, że mężczyzna zmieścił się na fragmencie powierzchni, który pozostał po zgnieceniu kabiny. Został przewieziony do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. W akcji ratunkowej brali udział strażacy z Dygowa i Kołobrzegu.

Wypadek ambulansu, kierowca cudem przeżył
Wypadek ambulansu, kierowca cudem przeżył
Wypadek ambulansu, kierowca cudem przeżył
Wypadek ambulansu, kierowca cudem przeżył
Wypadek ambulansu, kierowca cudem przeżył

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama