Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zderzenie na wysokości StramnicyPo południu doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Najciężej ranną kobietę, którą z auta wyciągnęli strażacy, zabrano do szpitala.


Na zakręcie na wysokości miejscowości Stramnica, seat prowadzony przez kobietę wyprzedzał volkswagena, którym na wczasy do Kołobrzegu jechało starsze małżeństwo. Jak mówi kierowca, nie wie nawet kiedy podczas wyprzedzania jego auta, seat zahaczył ich samochód, odbił się, wpadł do rowu, przekoziołkował i wbił się w drzewo. Volkswagenem zarzuciło, auto kierowca opanował pojazd. Kobieta w volkswagenie została zakleszczona. Strażacy, aby ją wyciągnąć, musieli rozciąć dach. Auto nadaje się do kasacji.

Zderzenie na wysokości Stramnicy
Zderzenie na wysokości Stramnicy
Zderzenie na wysokości Stramnicy
Zderzenie na wysokości Stramnicy
Zderzenie na wysokości Stramnicy

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama