Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Marek Kukie na wójta DygowaProponowaliśmy rozmowę przed odbywającymi się w pierwszą niedzielę października wyborach na w wójta Dygowa najważniejszym kandydatom na ten urząd. Zgodził się p.o. wójta - Marek Kukie.


Kukie od sierpnia zarządza gminą, powołany na stanowisko p.o. wójta po rezygnacji Marka Zawadzkiego. Jak mówi, ma wszelkie predyspozycje i doświadczenie, aby kierować gminą. Nie ukrywa, że sytuacja finansowa gminy nie jest atrakcyjna do jakichś wielkich inwestycji i obietnic wyborczych, ale w sam raz do tego, żeby mieszkańcy byli zadowoleni z rozwoju swoich miejscowości i otoczenia, w którym żyją. Więcej w materiale video.

Jeśli będzie druga tura wyborów, mamy nadzieję, że uda nam się przedstawić poglądy i zdanie wszystkich kandydatów na urząd wójta gminy Dygowo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama