Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest nowy wójt Dygowa - mamy wyniki wyborówGrzegorz Starczyk, dotychczasowy wiceprzewodniczący Rady Powiatu, wygrał zdecydowanie w pierwszej turze wybory na wójta gminy Dygowo.


Grzegorz Starczyk był faworytem tych wyborów i nie jest zaskoczenie, że nie tylko wygrał, ale pozostawił swoich kontrkandydatów daleko w tyle. Nowy wójt otrzymał 1379 głosów. Na drugim miejscu swój wyścig o mandat zakończył Artur Wasiewski z wynikiem 506 głosów. Trzeci był obecny p.o. wójta - Marek Kukie. Czwarty jest wiceprzewodniczący Rady Gminy Piotr Krzysztofiak - 102 głosy. Powyższe wyniki mają charakter nieoficjalny.

- Na razie jest szczęście, bo tak to należy określić. Cieszę się, że ta praca, która wykonałem w terenie, dała taki efekt. Rozmowy z mieszkańcami, deklaracje, one przełożyły się na ten efekt. Potrafię słuchać mieszkańców, oni mnie rozumieją - myślę, że mamy wspólny język, a to dobry prognostyk na przyszłość. Dziękuję wszystkim za kredyt zaufania - powiedział na gorąco naszemu portalowi Grzegorz Starczyk.

Jest nowy wójt Dygowa - mamy wyniki wyborów

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama