Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zderzenie z dzikiem w CzerninieNa drodze wojewódzkiej nr 163, w miejscowości Czernin doszło do kolizji samochodu osobowego z dzikiem. Nikomu nic się nie stało.


Obserwację drogi utrudniała mżawka, ale na dzika nie ma metody. Zwierzę wybiegło prosto pod koła i kierowca BMW nie miał szans, żeby zahamować. Droga jest śliska. Auto ma zniszczoną przednią część maski. Na miejscu pojawili się strażacy z Dygowa i Kołobrzegu. Na drodze były rozlane płyny eksploatacyjne, które trzeba było usunąć. Warto przypomnieć, że czeka nas odstrzał redukcyjny dzików. Być może zmniejszy to również liczbę zdarzeń komunikacyjnych z tymi zwierzętami.

Zderzenie z dzikiem w Czerninie
Zderzenie z dzikiem w Czerninie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama