Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolejny rok z rzędu sztab WOŚP przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czerninie zaprasza do wspólnego kwestowania podczas 25 Finału WOŚP.


Jak co roku organizatorzy przygotowali przeróżne atrakcje dla wszystkich gości. Tradycyjnie, do skosztowania będą przepyszne słodkości: ciasta i ciasteczka, lody, rurki z kremem, wata cukrowa.  Dla bardziej wybrednych przygotowano "stół" z krokietami, pierogami, kiełbasę z grilla, barszcz czerwony. Nie zabraknie, frytek zapiekanek i hot dogów oraz napojów. Podczas kilkugodzinnej zabawy przygotowano pokaz ratownictwa WOPR oraz wystawę aut marki Renault wraz z jazdą próbną. Dla tych młodszych - dmuchana niespodzianka. Dla wszystkich Fotobudka i upiększanie fryzur.

Start imprezy w najbliższą niedzielę o godz. 13.00. - Na zakończenie imprezy przygotowaliśmy licytację gadżetów WOŚP oraz "światełko do nieba". Każdą osobę, która odwiedzi nasz sztab poczęstujemy "starterem" - czytamy w komunikacie od organizatorów z Czernina.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama