Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Czerninie nie chcą fermy [video]

W poniedziałek, w Czerninie odbyło się kolejne spotkanie w sprawie budowy fermy bydła. Mieszkańcy okazali swoje niezadowolenie. Wiele osób nie chce, aby towarzyszył im smród, niedogoności i muchy wielkości kciuka. Mają żal do wójta, że niewiele zrobił, aby zatrzymać tę budowę. Tymczasem, ja mówi Grzegorz Starczyk, gmina niewiele może w tej sprawie zrobić, ale on zamierza zrobić wszystko, aby mieszkancom pomóc. - Sanepid na dzień dzisiejszy uzgodnił raport oddziaływania na środowisko, ale Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska już nie. Tych uwag było na tyle dużo, że prawdopodobnie będzie sporządzany nowy raport. Wójt musi poczekać, jaka będzie decyzja RDOŚ, czy ktoś w ogóle zatwierdzi raport. Wysłałem pisma, aby zwrócono uwagę na to, co jest bolączką naszej gminy, a więc kwestie gnojowicy i sprawy związane z ochroną środowiska. Jeżeli by się okazało, że RDOŚ uzgodni raport, będę musiał uzgodnić tę inwestycję. Wydam opinię negatywną. Będę też chciał powołać biegłego, aby odniósł się do raportu - mówi Grzegorz Starczyk. Więcej, w materiale video.

W Czerninie nie chcą fermy [video]

W Czerninie nie chcą fermy [video]

W Czerninie nie chcą fermy [video]

W Czerninie nie chcą fermy [video]

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama