Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Świetne wyniki Orkiestry w powiecie

Ponad 17,5 tys. zł uzbierali wolontariusze działający w ramach sztabu w Szkole Podstawowej w Czerninie. 43 osoby uzbierały taką górę pieniędzy na ratowanie maluchów. Tort z serduszkiem zlicytowano za ponad tysiąc złotych. Poniżej przedstawiamy fotorelację z WOŚP w Czerninie autorstwa Marka Kawęckiego.

Do kwesty w sztabie Gminy Kołobrzeg przystąpiło 36 wolontariuszy, którzy uzyskali 20 379 zł. Aukcje w internecie to na zakończenie finału 1 641 zł i kwota ta rośnie. Sołectwo Grzybowo uzyskało 5 883 zł, inicjatywa mieszkańców Sarbii i siłaczy to 1 628 zł, a Pracownia Orange w Drzonowie 535 zł, kwestujący uczniowie szkoły w Dźwirzynie zebrali 4 061 zł.

WOŚP w gminie Ustronie Morskie zebrał ponad 31 600 zł.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama