Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

mikołajki dygowo

Mikołajki w gminie Dygowo to szczególny dzień, na który przede czekają dzieci jak i dorośli. W tym dniu łączą się ze sobą aż trzy wydarzenia – kiermasz świąteczny, zabawa mikołajkowa i odpalenie światełek na choince i dekorach świątecznych. Pogoda nie sprzyjała ze względu na praktycznie ciągłe opady deszczu, ale nie przeszkodziło to w realizacji całego programu imprezy. Od godziny 13.00 ruszył kiermasz. Na stoiskach wystawionych przez organizacje gminne, szkoły, sołectwa oraz zuchów i harcerzy dostępne było rękodzieło świątecznych dekoracji oraz słodkie przysmaki. Przed 15 rozpoczęła się zabawa interaktywna dla dzieci, a jej kulminacją było pojawienie się Świętego Mikołaja  z paczkami dla dzieci. W tym roku było ich aż czterysta. Zanim Mikołaj rozdał prezenty, wójt Grzegorz Starczyk przywitał wszystkich, złożył świąteczne życzenia, podziękował sponsorom i przy wspólnym odliczaniu dał sygnał - start do odpalenia światełek na choince i dekoracjach plenerowych.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama