Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

xkonstytucja 3 maj dygowo

Na Placu Wolności w Dygowie odbyły się obchody rocznicowe uchwalenia Konstytucji  3 Maja 1791 roku. O godzinie dwunastej wciągnięto na masz flagę państwową i odśpiewano dwie zwrotki hymnu. Delegacje złożyły kwiaty przy pomniku  Pierwszych Osadników Ziemi Dygowskiej.: Wójt Gminy Dygowo- Grzegorz Starczyk, Przewodniczący Rady Gminy – Jerzy Leszczyński , ks. Tomasz Ewertowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kołobrzeg- Artur Wasiewski i Radny Powiatu Kołobrzeg Robert Jaruzel. Poczty sztandarowe wystawiły jednostki OSP Czernin, Dygowo i Wrzosowo.

Mszę Św. w intencji Ojczyzny odprawił ks. Tomasz Ewertowski.

fot. gminadygowo.pl

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama