Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Rozbudowa budynku użyteczności publicznej w Dygowie to oficjalna na nazwa obiektu, który zostanie wybudowany w Dygowie przy ulicy Kolejowej.  Budowla będzie łączyć w sobie funkcje kulturalne, oświatowe , sportowe i społeczne, będzie spełniać rolę gminnego centrum wielokierunkowej działalności.

25 czerwca podpisana została umowa na realizację tej inwestycji, symbolicznie na dachu popularnych fundamentów ,gdzie mieściła się siedziba klubu piłkarskiego, siłownia i przedszkole. Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk i wykonawca -właściciel firmy z Bard Sebastian Iwicki  sygnowali umowę , która daje zielone światło do rozpoczęcia robót.

Wartość zadania to kwota 7.300.000,00 zł brutto, termin wykonania 535 dni tj. 12/12/2022 roku.

Inwestycja finansowana będzie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama